Готельний комплекс «Едем» - не звичайна база відпочинку в Затоці, а багатофункціональна структура, що включає в себе готельні послуги, системи оздоровлення, харчування та розваг. Все, що ви тільки можете собі побажати відпочинку, надає вам база відпочинку Едем в Затоці. Три готельних корпусу і 36 комфортабельних котеджів в розпорядженні відпочивальників. Прекрасні номери на будь-який смак - від «стандартних» до «люксів».

Представляючи собі, як буде проходити відпочинок на Чорному морі, ми думаємо про смарагдові хвилі, бархатистий пісок пляжу і білих чайок. Все це може вам подарувати база відпочинку в Затоці «Едем». Тут є і прекрасний пляж з парасольками і лежаками, і прогулянки по морських хвилях на швидкому катері. Але, головне, що тут можна повністю розслабитися і не думати про побутові турботи.

Вибираючи готель чи санаторій Затоки, ознайомтеся з переліком послуг, що надаються. Можливо, там немає того, що пропонує Вам готельний комплекс Едем. Так, хотілося б відзначити, що на території комплексу є: SPA салон, закритий і відкритий басейни, фінська сауна, тренажерний зал, фітнес-зал, салон краси і соляна кімната. Тут є всі умови для підтримки вашої спортивної форми, множення здоров'я і краси.

Якщо ви плануєте провести відпочинок з дітьми на Чорному морі, то будьте впевнені - ваші діти не будуть тут нудьгувати! Як і багато інших бази відпочинку Одеси, на території готелю Едем є дитячий майданчик, де діти можуть пограти і пострибати на батуті. А для найменших відвідувачів готелю, є дитяча кімната. Та й вам нудно не буде: в готельному комплексі «Едем» пам'ятають про активний і культурний відпочинок! Тут є і більярд, і кінозал. До ваших послуг наш ресторан «Ноїв Ковчег». Організацію харчування відпочиваючих, ми вважаємо своїм святим обов'язком, адже це абсолютно природно, перебуваючи у відпустці, не думати про те, як і де перекусити.

Більш того, в «Едемі» чудові умови для проведення весільних урочистостей - яскраві квіти, зелень, фонтани і водойми, чудеса ландшафтного дизайну роблять комплекс дійсно схожим на рай! І «Ноїв Ковчег» як ніякий інший ресторан буде прекрасним місцем для весілля! І не тільки весілля - будь-які свята і торжества! А для ділових подій до ваших послуг - кращий конференц-зал Одещини, здатний задовольнити будь-який рівень вимог при проведенні семінарів, тренінгів, конференцій та інших заходів подібного роду.

Готельний комплекс «Едем» в Затоці чекає вас!